Bądźcie na bieżąco

Bądźcie na bieżąco

Wszystkich Przyjaciół Dzieła zachęcamy, aby pomimo sezonu urlopowego śledzili na bieżąco naszą działalność. Może uda nam się kogoś pozytywnie zainspirować?

Lato w pełni – podróżujemy, odpoczywamy, cieszymy się wolniejszym tempem życia. Niestety, dla osób bez domu to czas codziennych wyzwań: fale upałów, nagłe ochłodzenia i ulewne deszcze nie ułatwiają nikomu organizacji życia bez dachu nad głową. Dlatego w Dziele Pomocy św. Ojca Pio nie ustajemy w swojej pracy i służymy osobom bezdomnym bez przerwy przez cały rok!

Facebook

Na Facebooku niemal codziennie docieramy z informacją do kilkunastu tysięcy użytkowników. Aby wiedzieć, czym żyje Dzieło, wystarczy polubić i obserwować nasz profil. Polecamy się waszym „lajkom”, komentarzom i udostępnieniom.

Twitter

Tu konkretnie, bo w maksimum 280 znakach opowiadamy o tym, jak pomagamy osobom bez domu oraz udostępniamy informacje innych organizacji charytatywnych z Krakowa, Polski i ze świata.

YouTube

Jak pielgrzymowaliśmy do Włoch? Jak powstają dziełowej produkcji figurki Ojca Pio? Skąd się biorą dziełowe kadzidełka? Na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź, oglądając nasze filmy na YouTube’ie. Co więcej - przy pomocy naszych filmików można przenieść się w czasie i powspominać, jak to było przed laty, gdy dopiero zaczynaliśmy…

Newsletter 

Co zrobić, aby otrzymywać wiadomości z Dzieła z dostawą do domu? Wystarczy subskrybować nasz newsletter. Raz w miesiącu otrzymasz od nas e-maila, a w nim cały katalog różnych informacji z życia Dzieła. By zapisać się na newsletter, wystarczy wypełnić i przesłać formularz, a następnie kliknąć w link aktywujący, który prześlemy na wskazany adres e-mail.

Strona internetowa

Co tydzień na stronie internetowej Dzieła Pomocy publikujemy nowe artykuły – można tu poczytać o bieżących wydarzeniach, ale też o problemie bezdomności, o osobach, które jej doświadczyły oraz tych, którzy starają się pomagać najuboższym. Mamy nadzieję, że adres www.dzielopomocy.pl jest w waszych ulubionych zakładkach!

Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

KRS 0000217272
Nr konta Bank Pekao SA: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039
Nr konta dla przelewów z zagranicy Bank BNP Paribas:
PL 46 1600 1013 1844 8878 7000 0001 • SWIFT/BIC: PPABPLPK
tel.: +48 12 433 51 70 • e-mail: pomoc@dzielopomocy.pl