Czuwajmy razem z Ojcem Pio!

Czuwajmy razem z Ojcem Pio!

Już za dwa tygodnie, nocą z 15 na 16 czerwca w krakowskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odbędzie się Czuwanie z Ojcem Pio. To spotkanie modlitewne każdego roku gromadzi rzesze czcicieli Świętego z Pietrelciny, którzy przyjeżdżają do Łagiewnik z dalekich zakątków Polski, a nawet z zagranicy, by spędzić czas na wspólnych konferencjach i modlitwie.

Tegoroczne XVII już Czuwanie będzie poświęcone tematowi modlitwy, a hasło spotkania to „Ojciec Pio – mistrz modlitwy”. W programie wydarzenia zaplanowana jest również krótka  prezentacja działalności charytatywnej Dzieła Pomocy św. Ojca Pio.

W przerwach między konferencjami i nabożeństwami zachęcamy wszystkich pielgrzymów do odwiedzenia stoisk Dzieła Pomocy, które zlokalizowane będą w podziemiach sanktuarium. Spędzenie przerwy razem z Dziełem to nie tylko okazja do wypicia pysznej kawy i herbaty, ale przede wszystkim okazja do rozmów o naszej codziennej posłudze na rzecz najuboższych.

Ponadto dla pielgrzymów przygotowaliśmy gadżety-cegiełki z cytatami oraz wizerunkiem Świętego – magnesy, bransoletki, koszulki, obrazki i medaliki. Mamy nadzieję, że zainteresowaniem będą cieszyły się również drobiazgi wykonane przez podopiecznych Dzieła Pomocy – osoby bezdomne, uczestniczące w zajęciach Świetlicy „u Ojca Pio”, grupę wsparcia „Loretanin” oraz Centrum Integracji Społecznej. Przygotowali oni bogatą ofertę samodzielnie wykonanych toreb, gipsowych figurek oraz woreczki ze zbiorem cytatów.

Mamy nadzieję, że udział w Czuwaniu będzie dla każdego pielgrzyma ważnym i pięknym przeżyciem duchowym oraz okazją do spotkania z Dziełem Pomocy. Zapraszamy!

 

Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

KRS 0000217272
Nr konta Bank Pekao SA: 74 1240 2294 1111 0010 1273 0039
Nr konta dla przelewów z zagranicy Bank BNP Paribas:
PL 46 1600 1013 1844 8878 7000 0001 • SWIFT/BIC: PPABPLPK
tel.: +48 12 433 51 70 • e-mail: pomoc@dzielopomocy.pl